Etablererkurs i Innlandet fylke, Kongsvinger
Her finner du informasjon om kursene. Første kurskveld i Kongsvinger er 7. mars
Brenner du for produktet/tjenesten din, men synes det er vanskelig å formidle dette til potensielle kunder på en så god måte at de faktisk kjøper av deg? Synes du det er tungt å gjøre den oppsøkende delen av salgsarbeidet?
Sales Mojo Startup består av kurssamlinger med en kombinasjon av teori og praktisk trening. Kort sagt det du trenger for å få fart på omsetningen!
1 Prospecting
2 USPene
3 Salgskriteriene
4 «What’s in it for me?» og interessevekkere 5 Cold calling - Generelle prinsipper
6 Cold calling - Praktisk gjennomføring
7 Oppfølgende telefoner
8 Freshe og ryddige møter
9 Rådgiver og alltid pålitelig
10 Hva er egentlig pain?
11 Kommunikasjon med kunde – Viktige momenter
12 Salgssamtalen
13 De viktige akseptene
14 Smi mens jernet er varmt
15 Ullenhet selger ikke
16 Closing - Del 1
17 Closing - Del 2
Kursleder er Tove Gulbrandsen som har mange års praksis som selger og som også er en erfaren kursholder.
ÅSNES
Beredskapssenter
Industrivegen 4, Flisa
Kl. 15:00 - 17:00
2. mai, 9. mai, 23. mai
KONGSVINGER
Sted ikke avklart, men info kommer
Kl. 15:00 - 17:00
4. mai, 10. mai, 24. mai
PRIS FOR KURSET
Målbedrifter i Sør-Hedmark Næringshage kr. 750,-
For andre kr. 1.150,-
Her finner du informasjon om kursene. Første kurskveld i Kongsvinger er 7. mars
Det var stor glede da arbeidsgruppa som har jobbet for å realisere en Viltlandslinje i Solør endelig har fått et nytt positivt vedtak i Fylkestinget, Innlandet Fylkeskommune.
Solør Næringshage as søker ny daglig leder! Vi søker en innovativ og samfunnsengasjert leder. Du har gode kommunikasjons- og samarbeidsevner, er en dyktig selger og en utadvendt nettverksbygger, er handlekraftig, kreativ og har teft for å drive god business. Du har gjennomføringsevne og er tilpasningsdyktig, les mer!